top of page
Оплата та доставка

Способи оплати

У нас доступні два способи оплати на Ваш вибір:


 1. Повна оплата на рахунок при оформленні замовлення!


 2. Передплата при оформленні замовлення - 100 грн за одну одиницю (тобто, якщо у замовленні 3 позиції - передплата 300 грн), та решту суми накладеним платежем!

Терміни відправки

Терміни відправки замовлення протягом 1-2 робочих днів з моменту оплати, або внесення передплати!

Обмін та повернення

Відповідно до «Закону про захист прав користувача» можливий обмін або повернення товару терміном до 14 днів з моменту отримання замовлення.


Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з цим законом обміну та поверненню не підлягають дитяча білизна та панчішно-шкарпеткові вироби (повернути їх можна лише за наявності заводського браку).

 

Повернення приймається лише за умови дотримання наступних умов: наявності ярлика, цілісності упаковки та збереження товарного вигляду (виріб, який пройшов вологу обробку поверненню не підлягає).

 

У випадку обміну чи повернення товару, доставка оплачується клієнтом.


Бракованим вважається той товар, який має виробничий брак. Будь ласка, перевіряйте наявність браку, пошкодженняя або плям одразу ж при отриманні.


Термін оформлення запиту обміну або повернення – одна доба з часу отримання товару.

Способи доставки

Доставку в межах України здійснюємо за допомогою компаній НоваПошта та УкрПошта. Терміни доставки через НоваПошти - 1-2 дні після відправки замовлення, через УкрПошта - 4-5 днів.

bottom of page