top of page

Kids Clothes Boutique - це молодий український виробник дитячого одягу з великими амбіціями. Ми почали працювати у 2021 році, та зуміли за короткий час здобути довіру більше 80 тисяч людей, які спостерігають за нашою діяльністю від самого початку в інстаграм. 

Що Ви зможете у нас знайти ?

Ми пропонуємо дитячий одяг з досить широкою розмірною сіткою, від 0 до 5 рочків. У наших виробах стараємось поєднати зручність (це для нас пріоритет) та естетичний вигляд одягу, щоб було комфортно Вашим малюкам, та були задоволені Ви. В асортименті нашого магазину:


⁃ костюми 
⁃ боді, чоловічки, пісочники
⁃ плаття
⁃ головні убори
⁃ стильні готові образи 
⁃ базові речі (штанці, шорти, легінси)

фотосесія дитячого одягу
фотосесія дитячого одягу

Створюючи наш одяг - ми завжди стараємось приділити увагу кожній деталі, для нас не існує дрібниць, тому нам вдалось завоювати довіру наших клієнтів за такий короткий термін. Цінова політика нашого бренду є досить стриманою, ми вважаємо, що дитячі речі повинні бути доступними, та при цьому не поступались в якості відомим світовим брендам. 

У відносинах з нашими клієнтами стараємось будувати чесні та відкриті стосунки. Завжди готові відповісти на всі питання, порадити підібрати розмір, підібрати модельку та інше. Хочемо бути щирими та відкритими, ми поважаємо себе - тому з повагою ставимось до кожного покупця. 

Будемо щасливі допомогти кожному з Вас, а щасливі посмішки Ваших малюків - це наша найбільша радість та мотивація творити щось нове!

bottom of page